Sort by

Pedro Afonso has logged 12 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Hercules

Hercules

2014
×
★★½
Edit this entry  
25
Candyman

Candyman

2021
×
★★★
Edit this entry  
24
Dune

Dune

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Everybody's Talking About Jamie

Everybody's Talking About Jamie

2021
×
★★★½
Edit this entry  
22
The Card Counter

The Card Counter

2021
×
★★★½
Edit this entry  
21
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★★★
Edit this entry  
19
Dear Evan Hansen

Dear Evan Hansen

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Malignant

Malignant

2021
×
★★★½
Edit this entry  
06
Hell House LLC

Hell House LLC

2015
×
★★★½
Edit this entry  
05
Cinderella

Cinderella

2021
×
Edit this entry  
03
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★
Edit this entry  
01
Spree

Spree

2020
×
★★★½
Edit this entry