Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pinocchio

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Elvis

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Men

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Bubble

    ★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★

  • Cheaper by the Dozen

    ★★½

  • Ambulance

    ★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • Studio 666

    ★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Emergency

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • Hawkeye

    ★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★

  • Sing 2

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • V/H/S/94

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★½