Sort by
  • Barbie

    ★★★½

  • The Wrath of Becky

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Goodnight Mommy

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Blonde

    ★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★★

  • Men

    ★★★

  • Firestarter

    ★★½

  • Senior Year

    ★★★★★

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★★

  • Morbius

    ★★★★

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

    ★★★

  • X

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★★

  • Sing 2

    ★★★★★

  • Olaf Presents

    ★★★★

  • A Man Named Scott

    ★★★★★

  • Hypnotic

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★★★

  • Queenpins

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Till Death

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★★★½

  • The Craft: Legacy

    ★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Emma.

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Noelle

    ★★★★

  • Joker

    ★★★

  • Annabelle Comes Home

    ★★★★

  • Ma

    ★★★★

  • The Nun

    ★★★★

  • Suspiria

    ★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★★★

  • Hurricane Bianca: From Russia with Hate

    ★★★

  • Insidious: The Last Key

    ★★★★½

  • I, Tonya

    ★★★★★

  • Don't Talk to Irene

    ★★★★

  • Annabelle: Creation

    ★★★★★

  • Thoroughbreds

    ★★★★½

  • Ouija: Origin of Evil

    ★★★½

  • Mike and Dave Need Wedding Dates

    ★★★★

  • Nerve

    ★★★★

  • Hurricane Bianca

    ★★★

  • The Love Witch

    ★★★½

  • Author: The JT LeRoy Story

    ★★★

  • Krampus

    ★★★★

  • Insidious: Chapter 3

    ★★★★

  • The Age of Adaline

    ★★★★½