• Spider-Man: No Way Home

  • The Tomorrow War

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

  • The Little Things

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

  • Alabama Snake

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Hubie Halloween

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Class Action Park

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★½

  • An American Pickle

  • #Alive

    ★★★½

  • The King of Staten Island

  • The Hunt

  • Bloodshot

  • The Invisible Man

  • Onward

    ★★★½

  • The Father

    ★★★½

  • Minari

  • Downhill

    ★★★

  • Palm Springs

  • Sonic the Hedgehog

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • Yummy

    ★★½

  • Little Women

    ★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Dark Waters

    ★★★½

  • Richard Jewell

    ★★★

  • Doctor Sleep

  • Countdown

    ★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Gemini Man

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Z

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★½

  • Sound of Metal

    ★★★½

  • Just Mercy

    ★★★

  • The Two Popes

    ★★★★

  • Joker

    ★★½

  • The Aeronauts

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★½

  • Haunt

  • It Chapter Two

    ½

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★½

  • Ready or Not

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • Crawl

    ★★★★½

  • The Lion King

  • Spider-Man: Far From Home

  • Child's Play

  • Midsommar

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Men in Black: International

    ½

  • Dark Phoenix

    ★½