Sort by

Robby has logged 161 entries for films during 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
16
Theater Camp

Theater Camp

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Mortal Kombat

Mortal Kombat

1995
×
★★
Edit this entry  
13
Dumb Money

Dumb Money

2023
×
★★★★
Edit this entry  
09
Bottoms

Bottoms

2023
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
07
The Nun II

The Nun II

2023
×
★★★
Edit this entry  
06
Perfect Blue

Perfect Blue

1997
×
Edit this entry  
05
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
04
Bottoms

Bottoms

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Hypnotic

Hypnotic

2023
×
★★
Edit this entry  
01
The Equalizer 3

The Equalizer 3

2023
×
★★
Edit this entry  
31
Oldboy

Oldboy

2003
×
★★★★
Edit this entry  
31
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Edit this entry  
30
Retribution

Retribution

2023
×
★★
Edit this entry  
29
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

2023
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

2023
×
★★★
Edit this entry  
26
22 Jump Street

22 Jump Street

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
21 Jump Street

21 Jump Street

2012
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
Vacation Friends 2

Vacation Friends 2

2023
×
★★
Edit this entry  
24
Gran Turismo

Gran Turismo

2023
×
★★★
Edit this entry  
24
Showing Up

Showing Up

2022
×
★★★
Edit this entry  
23
River Wild

River Wild

2023
×
★★★
Edit this entry  
23
The Pope's Exorcist

The Pope's Exorcist

2023
×
★★
Edit this entry  
22
Cobweb

Cobweb

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

2023
×
★★★★
Edit this entry  
17
Blue Beetle

Blue Beetle

2023
×
★★
Edit this entry  
16
Strays

Strays

2023
×
★★★
Edit this entry  
16
Spider-Man: Across the Spider-Verse

Spider-Man: Across the Spider-Verse

2023
×
★★★★★
Edit this entry  
14
Coraline

Coraline

2009
×
★★★★
Edit this entry  
13
47 Meters Down: Uncaged

47 Meters Down: Uncaged

2019
×
Edit this entry  
10
The Last Voyage of the Demeter

The Last Voyage of the Demeter

2023
×
★★
Edit this entry  
04
Meg 2: The Trench

Meg 2: The Trench

2023
×
Read the review Edit this entry  
04
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

2023
×
★★★★
Edit this entry  
01
Haunted Mansion

Haunted Mansion

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Talk to Me

Talk to Me

2022
×
★★★½
Edit this entry  
26
Barbie

Barbie

2023
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Barbie

Barbie

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Oppenheimer

Oppenheimer

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

2023
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
15
Spider-Man: Across the Spider-Verse

Spider-Man: Across the Spider-Verse

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
13
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★★
Edit this entry  
12
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

2023
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
10
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Mission: Impossible – Ghost Protocol

Mission: Impossible – Ghost Protocol

2011
×
★★★★
Edit this entry  
10
Mission: Impossible – Rogue Nation

Mission: Impossible – Rogue Nation

2015
×
★★★½
Edit this entry  
08
Mission: Impossible – Fallout

Mission: Impossible – Fallout

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Joy Ride

Joy Ride

2023
×
★★★
Edit this entry  
06
Insidious: The Red Door

Insidious: The Red Door

2023
×
★★½
Edit this entry  
05
Ruby Gillman, Teenage Kraken

Ruby Gillman, Teenage Kraken

2023
×
★★½
Edit this entry  
30
Past Lives

Past Lives

2023
×
★★★★½
Edit this entry