Sort by
  • Leo

    ★★½

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★★

  • Wish

    ★★½

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • Poison

    ★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★★

  • Love at First Sight

    ★★½

  • Kelce

  • Dicks: The Musical

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Ahsoka

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Once Upon a Studio

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • SmartLess: On the Road

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Daisy Jones & the Six

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Black Panther: Wakanda Forever

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Is That Black Enough for You?!?

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

  • Obi-Wan Kenobi: A Jedi's Return

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½