• Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Come and Learn with Pibby!

  • V/H/S/94

    ★★★

  • Dashcam

    ★★★★

  • INU-OH

    ★★★½

  • A Banquet

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • After Blue (Dirty Paradise)

    ★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★

  • Memoria

    ★★★★½

  • Titane

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★½

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Wish Dragon

    ★★★

  • Gemusetto: Death Beat(s)

    ★★★

  • OPAL

    ★★★★

  • Holy Calamavote | A Special Performance by Run The Jewels

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • Wormholes

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Tenet

    ★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ½

  • She Dies Tomorrow

    ★★★★

  • Rick and Morty vs Genocider

  • 12 oz. Mouse: Re-Seasoned

    ★★★

  • Adventure Time: Distant Lands

    ★★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Relaxing Old Footage With Joe Pera

    ★★★★

  • Skeleton Landlord

    ★★★½

  • Space Man

  • Smiling Friends

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★½

  • Emma.

    ★★

  • Gretel & Hansel

    ★★

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Possessor

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • 1917

    ★★★

  • Snowbrawl

  • Queen & Slim

    ★★

  • Frozen II

    ★★★

  • Klaus

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★

  • The Fall

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Primal

    ★★★★½