• Men

    ★★★★

  • Firestarter

    ★★

  • Metal Lords

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

    ★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Shut In

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • Antlers

    ★★★½

  • No One Gets Out Alive

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★

  • Old

    ★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Seance

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Oxygen

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • In the Earth

    ★★★★★

  • Alabama Snake

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Death Ranch

    ★★★½

  • Caveat

    ★★★½

  • The Block Island Sound

    ★★★

  • The Pale Door

    ★½

  • An American Pickle

    ★★★½

  • Host

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Sputnik

    ★★★

  • Honeydew

    ★★★★½

  • The Hunt

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Devs

    ★★★★★