Sort by
  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Poker Face

    ★½

  • The People You're Paying to Be in Shorts

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • She Said

    ★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • The Munsters

    ★★★

  • Smile

    ★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★

  • The Menu

    ★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★

  • Moonrise

    ★★★

  • F1ghting Looks Different 2 Me Now

    ★★★½

  • Fata Morgana

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★½

  • No Bears

    ★★★

  • Bros

    ★★½

  • My Son Hunter

    ★½

  • Pinocchio

    ★★½

  • Dead for a Dollar

    ★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Bones and All

    ★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Fall

    ★★½

  • Beast

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★★

  • The Gray Man

  • Detective vs. Sleuths

    ★★★★

  • After Work

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • The Time that Separates Us

    ★★

  • Section 1

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Lightyear

    ★★

  • Irma Vep

    ★★★½

  • Hustle

    ★★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★½

  • Pacifiction

    ★★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Stars at Noon

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Godland

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★

  • De Humani Corporis Fabrica

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • One Fine Morning

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★½