Sort by

MushiMinion has logged 24 entries for films during December 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Bloody New Year

Bloody New Year

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Bourne Legacy

The Bourne Legacy

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Incident at Raven's Gate

Incident at Raven's Gate

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Psychomania

Psychomania

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Dragon Ball Z: The Tree of Might

Dragon Ball Z: The Tree of Might

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
He-Man and She-Ra: A Christmas Special

He-Man and She-Ra: A Christmas Special

1985
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Basket Case

Basket Case

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
1776

1776

1972
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Tammy and the T-Rex

Tammy and the T-Rex

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Prayer of the Rollerboys

Prayer of the Rollerboys

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Casino Royale

Casino Royale

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Spookies

Spookies

1986
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Ringu

Ringu

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Crawl

Crawl

2019
×
Read the review Edit this entry  
14
Candyman

Candyman

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Cape Fear

Cape Fear

1991
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Freddy vs. Jason

Freddy vs. Jason

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Jigsaw Murders

The Jigsaw Murders

1989
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Spellcaster

Spellcaster

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Neo Tokyo

Neo Tokyo

1987
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Minority Report

Minority Report

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Wishmaster

Wishmaster

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Anaconda

Anaconda

1997
×
★★
Read the review Edit this entry