Sort by
  • Hail, Caesar!

    ★★★★★

  • 4:44 Last Day on Earth

    ★★★★★

  • Breathless

    ★★★★★

  • Things to Come

    ★★★★★

  • I'm Not There

    ★★★★★

  • Dirty Dancing

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Daisies

    ★★★★★

  • Splendor

    ★★★★★

  • Nymphomaniac: Vol. I

    ★★★★★

  • 1991: The Year Punk Broke

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Tag

    ★★★★★

  • The Punk Singer

    ★★★★★

  • Together Together

    ★★★★★

  • Julie & Julia

    ★★★★★

  • I Care a Lot

    ½