Sort by
  • Pathaan

    ★★

  • You People

    ★★★

  • Alkhallat+

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★½

  • Trevor Noah: I Wish You Would

  • Deon Cole: Charleen's Boy

  • Neal Brennan: Blocks

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Till

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • Sam Morril: Same Time Tomorrow

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Handing Them Over

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Nope

    ★★

  • Andrew Schulz: Infamous

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

  • Black Bird

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Face and Back

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Next Exit

    ★★

  • Bill Burr Presents: Friends Who Kill

  • Hustle

    ★★★★

  • What Is a Woman?

  • Fahim Anwar: Hat Trick

  • Broker

    ★★★★

  • Close

    ★★★★½

  • Home is My Home

    ★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • The Hall: Honoring the Greats of Stand-Up

  • Jayeshbhai Jordaar

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Someone Else

    ★★★★

  • The Offer

  • As They Made Us

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Psycho

  • Ghamam Island

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • One Day, You Will Reach the Sea

    ★★★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • RRR

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • I Love My Dad

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Girl from the Other Side

    ★★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

  • The Outfit

    ★★½

  • Chappelle's Home Team - Earthquake: Legendary

  • The Batman

    ★★★

  • Ali Wong: Don Wong

  • The Pirates: The Last Royal Treasure

    ★★½