• Vacation

    Vacation

    ★★½

    ugh

  • Barbarian

    Barbarian

    ★★★★

    this movie rocks, really terrifying

  • The Social Dilemma

    The Social Dilemma

    still don’t like this movie even though i just liked it. what’s going on, this is weird.

  • Do Revenge

    Do Revenge

    ★★★

    so wait what lesson did the movie teach me?

  • Don't Worry Darling

    Don't Worry Darling

    ★★★½

    it’s not that bad guys

  • A Passage to India

    A Passage to India

    ★★★½

    english class

  • Whiplash

    Whiplash

    ★★★★½

    god j.k simmons is scary

  • Not Okay

    Not Okay

    ★★★

    kinda depressing

  • Honor Society

    Honor Society

    ★★★

    all these movies feel the same but different

  • Orphan

    Orphan

    ★★★★½

    god esther sucks, what a twist though

  • Sex Appeal

    Sex Appeal

    ★★½

    hey look it’s the guy from A.N.T Farm

  • Nope

    Nope

    ★★★★½

    what’s with the monkey!