Sort by
  • Do Revenge

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Honor Society

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Crush

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Sex Appeal

    ★★½

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★½

  • A Man Named Scott

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

  • The Social Dilemma

  • It

    ★★★★

  • Office Christmas Party

    ★★★★

  • Vacation

    ★★½

  • Blended

    ★★½

  • Whiplash

    ★★★★½

  • The Social Network

    ★★★

  • Orphan

    ★★★★½

  • Cloverfield

    ★★★½

  • Zodiac

    ★★★★

  • Napoleon Dynamite

    ★★★★

  • American Psycho

    ★★★

  • National Lampoon's Christmas Vacation

    ★★★

  • A Fish Called Wanda

    ★★★★½

  • Full Metal Jacket

    ★★★★½

  • A Passage to India

    ★★★½

  • The Caine Mutiny

    ★★★½