• Marry Me

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★½

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★★

  • The Janes

    ★★★★

  • Am I Ok?

    ★★★★

  • Piggy

    ★★★★

  • Phoenix Rising

    ★★★

  • To the End

    ★★★

  • Meet Me In The Bathroom

    ★★★★

  • The Cow Who Sang A Song Into The Future

    ★★★★

  • TikTok, Boom.

    ★★★★

  • Every Day In Kaimukī

    ★★★

  • Alice

    ★★★

  • Sirens

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Honk For Jesus. Save Your Soul

    ★★★★

  • Hatching

    ★★★★

  • Maika

    ★★★★

  • Lucy and Desi

    ★★★★

  • Descendant

    ★★★★

  • Nanny

    ★★★

  • Warsha

    ★★★½

  • 2nd Chance

    ★★★★

  • Babysitter

    ★★★★

  • Starfuckers

    ★★★★

  • Sharp Stick

    ★★

  • Summering

    ★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★

  • Framing Agnes

    ★★★

  • Redeeming Love

    ★★

  • We Met in Virtual Reality

    ★★★★

  • Master

    ★★★

  • The Runner

    ★★★★

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Leonor Will Never Die

    ★★★★

  • Call Jane

    ★★

  • The Exiles

    ★★★★

  • Gentle

    ★★★

  • Living

    ★★★★

  • Riotsville, USA

    ★★★★

  • Hridayam

    ★★★

  • Mars One

    ★★★★

  • A Love Song

    ★★★★

  • The Princess

    ★★★★

  • When You Finish Saving the World

    ★★★

  • The Royal Treatment

    ½

  • Perfect Strangers

    ★★★

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Emergency

    ★★★★

  • The Puppet Master: Hunting the Ultimate Conman

    ★★★★

  • Arctic Void

    ★★

  • Shattered

    ★★

  • Sex Appeal

    ★★

  • Ray Donovan: The Movie

    ★★★★

  • Save the Cinema

    ★★

  • The House

    ★★★½

  • Brazen

  • Battleground Melbourne

    ★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • Amityville Uprising

  • Scream

    ★★★★

  • North to Home

    ★★★★

  • The Wedding Veil

    ★★★

  • I don’t know where I’m going (but I’m glad that I’m here)

    ★★★★½

  • oDubbbz

    ★★★★

  • My Tinder with Andre

    ★★★

  • The Backrooms

    ★★★★

  • The King's Daughter

  • The Wasteland

    ★★

  • Four to Dinner

    ★★★

  • The 355

    ★★