Sort by
  • Challengers

  • Happiness for Beginners

    ½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Fast X

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • To Catch a Killer

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Reality

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • The Flatshare

    ★★★★

  • Falling for Christmas

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • My Policeman

    ★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Look Both Ways

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

  • A Room To Die For

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Ms. Marvel

  • Keep Sweet: Pray and Obey

  • Elvis

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★½

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

  • Anatomy of a Scandal

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

  • The Weekend Away

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • No Exit

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Inventing Anna

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★★★

  • Marry Me

    ★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★★

  • Watcher

    ★★★★½

  • The Princess

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½