• The Batman

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★½

  • Flora & Ulysses

    ★★½

  • Wish Dragon

    ★★★½

  • Angela's Christmas Wish

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★½

  • Once Upon a Snowman

  • Earwig and the Witch

    ★★★★

  • Soul

  • Mainstream

    ★★½

  • The One and Only Ivan

    ★½

  • Fatima

    ★★

  • Artemis Fowl

    ½

  • Scoob!

  • Middleditch & Schwartz

  • My Octopus Teacher

  • Trolls World Tour

  • Onward

    ★★★½

  • Emma.

  • Timmy Failure: Mistakes Were Made

    ½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Dolittle

    ★½

  • Togo

    ★★★

  • Star Wars Collection

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • Little Women

  • Noelle

  • Lady and the Tramp

  • Frozen II

    ★★★½

  • Klaus

    ★★★★½

  • Western Stars

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • NiNoKuni

    ★★½

  • The Art of Racing in the Rain

    ★★

  • The Angry Birds Movie 2

    ½

  • Weathering with You

    ★★★★½

  • The Lion King

    ½

  • Spider-Man: Far From Home

  • Toy Story 4

    ★★★

  • The Secret Life of Pets 2

  • Aladdin

    ★½

  • Yesterday

    ★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ½

  • Missing Link

    ★★★

  • Shazam!

    ★½

  • Wonder Park

  • Dumbo

  • Captain Marvel

  • Blinded by the Light

    ★★★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★½

  • The Boy Who Harnessed the Wind

    ★★★

  • A Dog's Way Home

    ½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★½

  • Bumblebee

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Mary Poppins Returns

  • Pride, Prejudice and Mistletoe

    ½

  • The Christmas Chronicles

    ★★★★

  • The Grinch

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ½

  • The Nutcracker and the Four Realms

  • Goosebumps 2: Haunted Halloween