Sort by
  • Players

    ★★★½

  • Self

    ★★★½

  • Good Grief

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid Christmas: Cabin Fever

    ★★★★

  • Mooned

    ★★★

  • Wonka

    ★★★★

  • EXmas

    ★★★

  • Leo

    ★★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Migration

    ★★★½

  • Trolls Band Together

    ★★★★

  • PAW Patrol: The Mighty Movie

    ★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Love Again

    ★★★½

  • Chupa

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • You People

    ★★★½

  • Dog Gone

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Noel Diary

    ★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★★

  • Slumberland

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Meet Cute

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Bros

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Clerks III

    ★★★★

  • Beast

    ★★★

  • Luck

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Too Old for Fairy Tales

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The Hating Game

    ★★★½