Sort by
  • Upgraded

    ★★★

  • Argylle

    ★★

  • Mean Girls

    ★★½

  • Anyone But You

    ★★★½

  • Family Switch

  • The Color Purple

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • The Marvels

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Love at First Sight

    ★★★

  • Lee

    ★★★

  • American Fiction

  • Priscilla

    ★★★½

  • All of Us Strangers

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Saltburn

  • Red, White & Royal Blue

  • The Boy and the Heron

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Koromousso, Big Sister

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

  • Killers of the Flower Moon

  • How to Have Sex

    ★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • One True Loves

    ★★½

  • Renfield

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • A Good Person

  • Passages

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Eileen

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Fair Play

    ★★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • Hanukkah on Rye

  • Babylon

    ★★★½

  • The Holiday Sitter

  • Something from Tiffany's

  • Mistletoe Time Machine

  • Christmas at the Golden Dragon

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • She Said

  • Rosaline

  • Do Revenge

  • Sanctuary

  • All Quiet on the Western Front

  • Stellar

  • My Policeman

    ★★½

  • Riceboy Sleeps

  • Carmen

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

  • The Fabelmans

  • Something You Said Last Night

  • The Menu

    ★★★½

  • Thunder

  • Biosphere

  • The Blackening

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Soft