• Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★½

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Akakiri

    ★★½

  • Lop & Ochō

    ★★★½

  • The Elder

    ★★½

  • T0-B1

    ★★★½

  • The Ninth Jedi

    ★★★★½

  • The Village Bride

    ★★★★

  • The Twins

    ★★★½

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★

  • The Duel

    ★★★★

  • 9/21/21

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Old

    ★★★½

  • Titane

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Val

    ★★★★

  • Annette

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Cruella

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★