Sort by
  • Lupin The 3rd vs. Cat’s Eye

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • My Father's Dragon

    ★★★★

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★½

  • Bugs Bunny's Howl-O-Skreem Spooktacular

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Lightyear

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

  • Ice Merchants

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★½

  • Adam by Eve: A Live in Animation

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Cat Burglar

  • Uncharted

    ★★½

  • The House

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★

  • Scooby-Doo, Where Are You Now!

    ★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Robin Robin

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★½

  • INU-OH

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Belle

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Summit of the Gods

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Annette

    ★★★½

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★

  • America: The Motion Picture

    ★★½

  • Black Widow

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★½

  • F9

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★