Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Whale

    ★½

  • Fall

    ★★★½

  • Purple Hearts

    ★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Nope

    ½

  • Black Bird

    ★★★★★

  • Spiderhead

    ★★★½

  • Elvis

    ½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • Shattered

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Midnight Mass

  • Squid Game

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Mare of Easttown

    ½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • WandaVision

    ½

  • The Queen's Gambit

    ★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★★

  • Host

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Hustlers

    ★★★

  • The Platform

    ★★½

  • The King

    ★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • A Rainy Day in New York

    ★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • Plus One

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • After

    ★★★

  • Five Feet Apart

    ★★★

  • Us

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ½

  • Happy Death Day 2U

    ★★★½

  • Glass

    ★★★★

  • Escape Room

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★½

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★★

  • Venom

    ★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★½

  • The Predator

    ★★½

  • Set It Up

    ★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • Tag

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½