Sort by
  • Friends with Money

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • The Event

    ★★★★

  • The Moderns

    ★★★★½

  • Kadhalum Kadanthu Pogum

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★★★

  • Nine 1/2 Weeks

    ★★★½

  • War and Peace

    ★★★★★

  • Bright Star

    ★★★½

  • Zola

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • The World to Come

    ★★★½

  • The Bodyguard

    ★★★★

  • Hoodlum

    ★★★★

  • Vagabond

    ★★★★

  • Oki's Movie

    ★★★½

  • Vanilla Sky

    ★★★★

  • One Way or Another

    ★★★★½