• The Addams Family 2

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

  • No One Gets Out Alive

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • VHS 94

    ★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Cloudy Mountain

    ★★★

  • Cry Macho

    ★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Prey

    ★½

  • Kate

    ★★½

  • Copshop

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • He's All That

    ½

  • Candyman

    ★★★

  • The Protégé

  • Sweet Girl

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Raging Fire

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★

  • Aftermath

    ½

  • BLACKPINK: THE MOVIE

    ★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Escape from Mogadishu

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Old

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • Blue Bayou

    ★★★

  • Stillwater

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★½

  • The Forever Purge

    ★★

  • The Ice Road

    ★½

  • False Positive

  • Luca

    ★★★

  • Infinite

    ★½

  • Awake

  • In the Heights

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • F9

    ★★½

  • The Djinn

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★½

  • I Am All Girls

  • Army of the Dead

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Things Heard & Seen

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Stowaway

    ★★★

  • Thunder Force

  • Mortal Kombat

    ★½

  • The Unholy

  • Bad Trip

    ★★½