Isaac has logged 23 entries for films during July 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Jurassic Park

Jurassic Park

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
25
Lockout

Lockout

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Trolls World Tour

Trolls World Tour

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
My Spy

My Spy

2020
×
Edit this entry  
19
The Town

The Town

2010
×
★★★★
Edit this entry  
18
Next Floor

Next Floor

2008
×
Edit this entry  
18
Blade Runner

Blade Runner

1982
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Muppet Movie

The Muppet Movie

1979
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Furious 7

Furious 7

2015
×
★★★
Edit this entry  
15
Fast & Furious 6

Fast & Furious 6

2013
×
★★★
Edit this entry  
12
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Spirit: Stallion of the Cimarron

Spirit: Stallion of the Cimarron

2002
×
★★★★
Edit this entry  
10
Diary of a Wimpy Kid: Dog Days

Diary of a Wimpy Kid: Dog Days

2012
×
★★★½
Edit this entry  
09
Clue

Clue

1985
×
★★★★½
Edit this entry  
09
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

2011
×
★★★★
Edit this entry  
08
Panic Room

Panic Room

2002
×
★★★★
Edit this entry  
08
Diary of a Wimpy Kid

Diary of a Wimpy Kid

2010
×
★★★½
Edit this entry  
06
Hamilton

Hamilton

2020
×
★★★½
Edit this entry  
04
Spectre

Spectre

2015
×
★★½
Edit this entry  
03
Skyfall

Skyfall

2012
×
★★★★½
Edit this entry  
02
Quantum of Solace

Quantum of Solace

2008
×
★★
Edit this entry  
01
Casino Royale

Casino Royale

2006
×
★★★★½
Edit this entry