Sort by
  • Deadpool 3

  • Doctor Who: The Star Beast

    ★★★

  • The Marvels

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Sly

    ★★★★

  • Expend4bles

    ★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Night of the Hunted

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Groot and the Great Prophecy

    ★★½

  • Groot's Sweet Treat

    ★★★

  • Groot's Snow Day

    ★★★

  • Groot Noses Around

    ★★½

  • Are You My Groot?

    ★★

  • Ahsoka

    ★★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★

  • LEGO Disney Princess: The Castle Quest

    ★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Heart of Stone

    ★★★

  • Zoey 102

    ★★★★

  • Sharksploitation

    ★★★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Bird Box Barcelona

    ★½

  • Quicksand

    ★½

  • Elevator Game

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • The Out-Laws

    ★★

  • Hidden Strike

    ★★★

  • Sound of Freedom

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Secret Invasion

    ★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • Fast X

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • The Mother

    ★★½

  • Maggie Simpson in

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★½

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Malum

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Brooklyn 45

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★½

  • 65

    ★★

  • We Have a Ghost

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★

  • True Spirit

    ★★★★