Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
RRR

RRR

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Banshees of Inisherin

The Banshees of Inisherin

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Don't Worry Darling

Don't Worry Darling

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Hellraiser: Hellworld

Hellraiser: Hellworld

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Menu

The Menu

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Hellraiser

Hellraiser

2022
×
★★★
Edit this entry  
11
Helter Skelter

Helter Skelter

2012
×
★★★★
Edit this entry  
11
Do Revenge

Do Revenge

2022
×
★★★★
Edit this entry  
11
Kiss Kiss Bang Bang

Kiss Kiss Bang Bang

2005
×
★★★★
Edit this entry  
28
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★★★
Edit this entry  
26
Watcher

Watcher

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
15
Scary Movie

Scary Movie

1991
×
★★★½
Edit this entry  
13
Nocebo

Nocebo

2022
×
★★½
Edit this entry  
10
Smile

Smile

2022
×
★★★★
Edit this entry  
01
Resurrection

Resurrection

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Nightsiren

Nightsiren

2022
×
★★★★
Edit this entry  
28
Tokyo Gore Police

Tokyo Gore Police

2008
×
★★
Edit this entry  
27
Missing

Missing

2021
×
★★★
Edit this entry  
26
Confess, Fletch

Confess, Fletch

2022
×
★★★½
Edit this entry  
17
God's Country

God's Country

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
11
Barbarian

Barbarian

2022
×
★★★½
Edit this entry  
05
Medieval

Medieval

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Everybody Wants Some!!

Everybody Wants Some!!

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
02
Bull

Bull

2021
×
★★★★
Edit this entry  
27
Master and Commander: The Far Side of the World

Master and Commander: The Far Side of the World

2003
×
★★★★★
Edit this entry  
27
Three Thousand Years of Longing

Three Thousand Years of Longing

2022
×
★★★
Edit this entry  
26
Nope

Nope

2022
×
★★★½
Edit this entry  
19
Blue Steel

Blue Steel

1990
×
★★★½
Edit this entry  
12
Day Shift

Day Shift

2022
×
★★★
Edit this entry  
07
Mean Girls

Mean Girls

2004
×
★★★½
Edit this entry  
05
Prey

Prey

2022
×
★★★★
Edit this entry  
31
Black Site

Black Site

2022
×
★★½
Edit this entry  
25
The Gray Man

The Gray Man

2022
×
★★
Edit this entry  
22
The Black Phone

The Black Phone

2021
×
★★★½
Edit this entry  
13
Outlaw King

Outlaw King

2018
×
★★★★
Edit this entry  
03
Bit

Bit

2019
×
★★★½
Edit this entry  
02
Léon: The Professional

Léon: The Professional

1994
×
★★★
Edit this entry  
01
The Princess

The Princess

2022
×
★★★
Edit this entry  
30
The Insider

The Insider

1999
×
★★★★
Edit this entry  
17
X

X

2022
×
★★★
Edit this entry  
16
The Survivalist

The Survivalist

2021
×
★½
Edit this entry  
08
Lightyear

Lightyear

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Jurassic World Dominion

Jurassic World Dominion

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Watcher

Watcher

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
05
The Faculty

The Faculty

1998
×
★★★½
Edit this entry  
29
Galaxy of Terror

Galaxy of Terror

1981
×
★★
Edit this entry  
28
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
28
Top Gun

Top Gun

1986
×
★★½
Edit this entry  
25
Montana Story

Montana Story

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Northman

The Northman

2022
×
★★★★½
Edit this entry