Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★★

  • Strange World

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Lionesses: How Football Came Home

    ★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Rosaline

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Till

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Amsterdam

    ★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • What's Love Got to Do with It?

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • The Swimmers

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★

  • Pinocchio

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★½

  • Beast

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Honor Society

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Persuasion

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★