Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
07
Driftwood Or The Seashell

Driftwood Or The Seashell

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
05
Not Now

Not Now

×
★★★★★
Edit this entry  
17
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
Edit this entry  
18
Pig

Pig

2021
×
Edit this entry  
14
Seventh

Seventh

2020
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
09
Awake

Awake

2021
×
Edit this entry  
01
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
Edit this entry  
28
Video Carnage

Video Carnage

2021
×
Edit this entry  
24
Burning

Burning

2018
×
Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Seventh

Seventh

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Long Con

The Long Con

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
29
Sheep Theater

Sheep Theater

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
20
Island

Island

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
16
Operation Avalanche

Operation Avalanche

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
01
The Dirties

The Dirties

2013
×
★★★★★
Edit this entry