Sort by

Chance has logged 11 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Child's Play

Child's Play

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Starry Eyes

Starry Eyes

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Metropolis

Metropolis

1927
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Child's Play

Child's Play

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
A Bone to Pick: An Aurora Teagarden Mystery

A Bone to Pick: An Aurora Teagarden Mystery

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Real Murders: An Aurora Teagarden Mystery

Real Murders: An Aurora Teagarden Mystery

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Dead Don't Die

The Dead Don't Die

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Non-Fiction

Non-Fiction

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Prodigy

The Prodigy

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Ma

Ma

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry