Sort by
  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Pumpkinman Lives

    ★★★

  • Curse of the Weredeer

  • Ahsoka

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★½

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • Depp V Heard

    ★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Black Mold

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Murderbot

  • Renfield

    ★★★½

  • Subspecies V: Blood Rise

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★

  • Champions

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Stephen Curry: Underrated

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★

  • House Party

    ★★★

  • Robotica Destructiva

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • Puppet Master: Doktor Death

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

  • Hellraiser

    ★★★★

  • The Munsters

    ★★

  • Birdemic 3: Sea Eagle

    ½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Amityville Christmas Vacation

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★

  • All Eyes

    ★★

  • Barbarian

    ★★

  • Terrifier 2

    ★½

  • Clerks III

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

  • Skinamarink

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Better Nate Than Ever

    ★★

  • Phoenix Rising

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Deadstream

    ★★★★