Josh has logged 13 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Shadows in Paradise

Shadows in Paradise

1986
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Melrose: Rich Little Bitch

Melrose: Rich Little Bitch

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Rocky VI

Rocky VI

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Calamari Union

Calamari Union

1985
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Comingled Containers

Comingled Containers

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Stellar

Stellar

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Maximum Risk

Maximum Risk

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Brotherhood

Brotherhood

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Furry Vengeance

Furry Vengeance

2010
×
½
Read the review Edit this entry  
16
Zookeeper

Zookeeper

2011
×
½
Read the review Edit this entry  
16
Speckles: The Tarbosaurus

Speckles: The Tarbosaurus

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Adventurers

The Adventurers

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Burning Paradise

Burning Paradise

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry