Sort by
  • The Menu

    ★★★½

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

    ★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Eating Miss Campbell

    ★★★½

  • Clerks III

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Dark Glasses

    ★★★

  • Jazz Kitty

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Fear Street: 1994

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★½

  • The Sadness

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Cats

    ½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • The Jesus Rolls

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • VFW

    ★★★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • Saint Maud

    ★★

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Motherless Brooklyn

    ★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • The Fanatic

  • It Chapter Two

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Watership Down

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • Creed II

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • After the Screaming Stops

    ★★★★★

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★

  • Halloween

    ★★★

  • Suspiria

    ★½

  • Gacha Gacha

    ★★★★★

  • The Meg

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★