Sort by
  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Call Me Miss Cleo

    ★★

  • Leave

    ★★

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★★

  • The Outside

    ★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Pervert: Hunting the Strip Search Caller

    ★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • V/H/S/99

    ★★

  • 74 Minutes

    ½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • The Lair

    ★½

  • Skinamarink

    ★★★

  • Glorious

    ★★

  • Girl in the Picture

    ★★★½

  • A Wounded Fawn

    ★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★

  • Elvis

    ★★★

  • Men

    ★★★½

  • Moloch

    ★★½

  • Meltdown: Three Mile Island

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Night's End

    ★★

  • X

    ★★★

  • The Cellar

    ★★½

  • Deadstream

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • They Live in the Grey

  • The Long Night

    ★★

  • Crime Scene: The Times Square Killer

    ★★½

  • The Seance

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Fresh Meat: Jeffrey Dahmer

    ★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • Father of Flies

  • Antlers

    ★★★

  • Bingo Hell

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • Dashcam

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • The Last Rite

    ½

  • The Curse of Humpty Dumpty

    ½

  • Martyrs Lane

    ★★½

  • Memories of a Murderer: The Nilsen Tapes

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Baby Oopsie

    ★★½

  • Mad God

    ★★★★½

  • Aftermath

    ★½

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • A Classic Horror Story

    ★★

  • Lamb

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Innocents

    ★★½

  • The Medium

    ★★★½