Sort by
  • Nowhere

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • Once Upon a Crime

    ★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★★

  • Vacation Friends 2

    ★★½

  • Retribution

    ★★★

  • 10 Days of a Bad Man

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★★

  • Heart of Stone

    ★★★

  • Mob Land

    ★★★

  • Fear the Night

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Bird Box Barcelona

    ★★½

  • Elevator Game

    ★★

  • Barbie

    ★★★★

  • The Lurking Fear

    ½

  • The Out-Laws

    ★★★

  • Hidden Strike

    ★★★

  • The Dive

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Resident Evil: Death Island

    ★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Where the Tracks End

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • The Mother

    ★★★

  • AKA

    ★★★½

  • The Black Demon

    ★★½

  • Mother, May I?

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Tank

    ★★

  • A Tourist's Guide to Love

    ★★★

  • Gringa

    ★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • Quasi

    ★★

  • Ghosted

    ★★★½

  • Phenomena

    ★★★

  • Oh Belinda

    ★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★★

  • Malum

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • The Tutor

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Jules

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Noise

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • In His Shadow

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Little Bone Lodge

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Jesus Revolution

    ★★★½

  • Call Me Chihiro

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Inside

    ★★★

  • The Strays

    ★★★

  • All the Places

    ★★★½

  • 10 Days of a Good Man

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★★

  • Consecration

    ★★★

  • Infiesto

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½