Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Megalomaniac

    ★½

  • Nope

    ★★★★

  • Alienoid

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Men

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Dark Glasses

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Piggy

    ★★★

  • Something in the Dirt

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • The Seed

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★

  • Silent Night

    ★★½

  • Inexorable

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Die Brüder Grimm - Mehr als Märchen

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Candyman

    ★★★

  • She Will

    ★★★

  • Emergency Declaration

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Titane

    ★★★½

  • Lamb

    ★★½

  • Benedetta

    ★★★½

  • After Yang

    ★★★

  • Bloody Oranges

    ★★★

  • Jim Morrison: The End

  • Kaiserschmarrndrama

    ★★★

  • The Deep House

    ★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Fabian: Going to the Dogs

    ★★★★½

  • Zalava

    ★★★½

  • John and the Hole

    ★★★

  • Censor

    ★★★½

  • The Sadness

    ★★★★

  • The Méliès Mystery

  • Ark of the Covenant: The Bible’s Origins

  • Hunter Hunter

    ★★★

  • The Memory of the Gold Medallion

  • Mank

    ★★★

  • Big Data, Big Brother

  • Covid-19 : le virus ou la vie ?

  • My Friend Who Shines in the Night

  • Democracy for $ale

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • Spiritwalker

    ★★★½

  • The Kid Detective

    ★★★★½

  • Stephen King: A Necessary Evil

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Agatha Christie: 100 Years of Poirot and Miss Marple

  • On Halloween

  • The Return of the Waves

  • Hubie Halloween

    ★½

  • Mime

  • Colza

  • Bloody Hell

    ★½

  • Mandibles

    ★★★