Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Look Both Ways

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • A Perfect Pairing

    ★½

  • Our Father

    ★★★

  • Senior Year

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★★

  • The Nan Movie

    ★½

  • Death to 2021

    ★★★

  • Ted Lasso: The Missing Christmas Mustache

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The Hating Game

    ★★★½

  • Single All the Way

    ★★★½

  • Jonas Brothers Family Roast

    ★★★

  • An Audience with Adele

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

  • Olaf Presents

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • Clifford the Big Red Dog

    ★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Love Hard

    ★★

  • Eternals

    ★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • The Kissing Booth 3

  • Free Guy

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fatherhood

    ★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • Thunder Force

  • A Week Away

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • Moxie

    ★★★

  • Flora & Ulysses

    ★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Death to 2020

    ★★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★★

  • High School Musical: The Musical: The Holiday Special

    ★½

  • The Prom

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Niall Horan: Live at the Royal Albert Hall

  • Holidate

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

  • Michael McIntyre: Showman

    ★★★½

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★★½

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★

  • Chemical Hearts

    ★½

  • After We Collided

  • Work It

    ★★★★½

  • The Kissing Booth 2

  • Jack Whitehall: I'm Only Joking

    ★★★★

  • A Nice Girl Like You

    ★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Ben Platt: Live from Radio City Music Hall

    ★★★★½

  • Scoob!

    ★½

  • Hollywood

    ★★★