Sort by
  • Wonka

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Confessions

    ★★

  • Fellow Travelers

    ★★★★½

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Memory

    ★★★½

  • The Dead Don't Hurt

    ★★★

  • The Nun II

    ★★

  • Priscilla

    ★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • Retribution

    ★½

  • Strays

    ★½

  • Gran Turismo

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Wham!

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • La Usurpadora: The Musical

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Nothing to see

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Radical

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • My Mother-in-law Hates Me

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Spoiler Alert

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • The Devil's Hour

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Till

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Evil Eye

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★