• Hellboy

    ★★

  • Hellboy

    ★★★★

  • Godzilla

    ★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★½

  • Justice League: War

    ★★

  • Justice League: Doom

    ★★★½

  • Green Lantern

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Swamp Thing

    ★★★½

  • Superman Returns

    ★★½

  • The Dark Knight

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

  • Ultraman: The Next

    ★★★

  • Ultra Seven

    ★★★★★

  • Ultraman Great: The Alien Invasion

    ★★★

  • Ultraman

    ★★★★½

  • Terror of Mechagodzilla

    ★★★★

  • Godzilla vs. Mechagodzilla

    ★★★★