• Godzilla vs. Kong

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★½

  • Hellboy

    ★★

  • Shazam!

    ★★★

  • Captain Marvel

    ½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Godzilla: The Planet Eater

    ★★★★

  • Venom

    ★★

  • Halloween

    ★★★½

  • Slender Man

    ½

  • The Meg

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★

  • Kamen Rider Amazons The Movie: The Final Judgment

    ★★½

  • Godzilla: City on the Edge of Battle

    ★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★

  • Rampage

    ★★½

  • Batman Ninja

    ½

  • Pacific Rim: Uprising

    ½

  • Ultraman Geed the Movie: Connect! The Wishes!!

    ★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★½

  • Black Panther

  • Godzilla: Planet of the Monsters

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • It

    ★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★½

  • The Mummy

    ½

  • Wonder Woman

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★

  • Kong: Skull Island

    ★★

  • Get Out

    ★★

  • Doctor Strange

    ½

  • Shin Godzilla

    ★★★★

  • Batman: The Killing Joke

    ★★★

  • Warcraft

    ★★★

  • Train to Busan

    ★★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★½

  • Victor Frankenstein

    ★★

  • Goosebumps

  • Ant-Man

    ★★

  • Terminator Genisys

  • Jurassic World

    ½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★½

  • Godzilla

    ★★★½

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★½

  • Justice League: War

    ★★

  • The Tale of the Princess Kaguya

    ★★★★★

  • Thor: The Dark World

  • Sharknado

    ★★½

  • Pacific Rim

    ★★★★

  • The World's End

    ★★★★

  • Man of Steel

    ★½

  • Iron Man 3

    ★½

  • The Dark Knight Rises

  • The Amazing Spider-Man

    ★★½

  • The Avengers

    ★★

  • Justice League: Doom

    ★★★½

  • Captain America: The First Avenger

    ★★½

  • Green Lantern

    ★★½

  • Thor

    ★½

  • Troll Hunter

    ★★★½

  • Predators

    ★★½

  • A Nightmare on Elm Street

    ★½

  • Iron Man 2

    ★★

  • Mega Monster Battle: Ultra Galaxy Legends The Movie

    ★★★½

  • Zombieland

    ★★★★½