Sort by

eva has logged 12 entries for films during March 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Prisoners

Prisoners

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Female Trouble

Female Trouble

1974
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Nothing but Trouble

Nothing but Trouble

1991
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Pink Flamingos

Pink Flamingos

1972
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Manhunter

Manhunter

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Dark Knight Rises

The Dark Knight Rises

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Little Miss Sunshine

Little Miss Sunshine

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Million Dollar Baby

Million Dollar Baby

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
25th Hour

25th Hour

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Power of the Dog

The Power of the Dog

2021
×
★★★
Edit this entry  
07
The Rape of Europa

The Rape of Europa

2006
×
★★★
Edit this entry  
04
The Batman

The Batman

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry