Sort by
  • Indiana Jones Collection

  • Fast X

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Renfield

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Babylon

  • Finding Sandler

  • M3GAN

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Letterboxed

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Black Adam

    ★★★½

  • 5-25-77

    ★★★★

  • Halloween Ends

  • A Stranger

  • The Munsters

    ★½

  • Werewolf by Night

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • The Menu

  • Glass Onion

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

  • The Banshees of Inisherin

  • The Whale

  • Pearl

  • Women Talking

  • TÁR

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Prey

  • Orphan: First Kill

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Nope

  • Bullet Train

  • Thor: Love and Thunder

    ½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Aftersun

  • Three Thousand Years of Longing

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • A Farewell to Ozark

    ★★★★½

  • The Northman

  • Sonic the Hedgehog 2

  • Morbius

  • Ambulance

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★