Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★★★½

  • Ordinary Angels

    ★★★★

  • Madame Web

    ★★★★

  • Lisa Frankenstein

    ★★★★

  • Land of Bad

    ★★★½

  • Argylle

    ★★★

  • Bob Marley: One Love

    ★★★½

  • Destroy All Neighbors

    ★★★½

  • Mean Girls

    ★★★★

  • The Beekeeper

    ★★★★

  • Night Swim

    ★★★½

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★★

  • Anyone But You

    ★★½

  • Silent Night

    ★★★

  • Wonka

    ★★★★½

  • The Color Purple

    ★★★★

  • Napoleon

    ★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • Wish

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★★

  • Migration

    ★★★

  • Trolls Band Together

    ★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★½

  • It's a Wonderful Knife

    ★★★★

  • Shelter in Solitude

    ★★

  • Freelance

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★★

  • V/H/S/85

    ★½

  • PAW Patrol: The Mighty Movie

    ★★★

  • The Creator

    ★★★★

  • Expend4bles

    ★★½

  • Camp Hideout

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Next Goal Wins

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★★

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★★

  • The Nun II

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • The Retirement Plan

    ★★

  • Retribution

    ★½

  • The Hill

    ★★★

  • Strays

    ★★★★

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Sound of Freedom

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★½

  • I.S.S.

    ★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Suitable Flesh

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½