Sort by
  • Prey

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Double Indemnity

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • American Psycho

    ★★★★½

  • Petite Maman

    ★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Raid 2

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • The Rock

    ★★★★½

  • Avatar

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½