• Blood Red Sky

    ★★

  • Jolt

    ★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Till Death

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • America: The Motion Picture

    ★½

  • The Ice Road

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • False Positive

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★½

  • Loki

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Thunder Force

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Yes Day

    ★½

  • Cherry

    ★★

  • Chaos Walking

    ★½

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Tom & Jerry

    ★★

  • The Mauritanian

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Together Together

    ★★★★

  • In the Earth

    ★★★★

  • Censor

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★½

  • The Little Things

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Wish Dragon

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Outside the Wire

    ★½

  • The White Tiger

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★★

  • Fatale

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Dry

    ★★★½

  • The Midnight Sky

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Monster Hunter

    ★½

  • Two Distant Strangers

    ★★½

  • Riders of Justice

    ★★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Soul

    ★★★½