Sort by
  • Three Wise Men and a Baby

    ★★★★

  • Long Lost Christmas

    ★★★★

  • Christmas Bedtime Stories

    ★★★½

  • Inventing the Christmas Prince

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★

  • Christmas at the Golden Dragon

    ★★★

  • A Magical Christmas Village

    ★★★★

  • Our Italian Christmas Memories

    ★★★★

  • In Merry Measure

    ★★★★

  • The Royal Nanny

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Lost Bullet 2

    ★★★

  • Slumberland

    ★★★

  • All Saints Christmas

    ★★★½

  • A Maple Valley Christmas

    ★★★★

  • Lights, Camera, Christmas!

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★½

  • Ghosts of Christmas Always

    ★★★★

  • Jolly Good Christmas

    ★★★

  • A Cozy Christmas Inn

    ★★★

  • The System

    ★★★

  • Wild Is the Wind

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • A Kismet Christmas

    ★★★★

  • We Wish You a Married Christmas

    ★★★

  • We Need a Little Christmas

    ★★★½

  • Noel Next Door

    ★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★★½

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★★

  • Perfect Harmony

    ★★★½

  • Robbing Mussolini

    ★★★

  • Autumn in the City

    ★★★½

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Blackout

    ★★★

  • Rosaline

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Grimcutty

    ★★

  • Mid-Love Crisis

    ★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Snow Blind

    ★★★★

  • Pumpkin Everything

    ★★★★

  • Old People

    ★★★

  • The Redeem Team

    ★★★½

  • Significant Other

    ★★★

  • Monster High: The Movie

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★½

  • The Sound of 007

    ★★★½

  • Nikki & Nora: Sister Sleuths

    ★★★½

  • Girlfriendship

    ★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★½

  • Spirit Halloween: The Movie

    ★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • The Munsters

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Under Wraps 2

    ★★★

  • Fly Away With Me

    ★★★

  • Lou

    ★★★½

  • Bandit

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • The Enforcer

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Meet Cute

    ★★★

  • The Perfumier

    ★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • The Secrets of Bella Vista

    ★★★★

  • Wedding of a Lifetime

    ★★★

  • Goodnight Mommy

    ★★★