Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★½

  • You People

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Amsterdam

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • Groot Takes a Bath

  • Groot's Pursuit

  • Prey

    ★★★★

  • Magnum Opus

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★★

  • Deep Water

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Spin Me Round

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Call Jane

    ★★★

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • VOIR

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Michael Che: Shame the Devil

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • The Tender Bar

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Electrical Life of Louis Wain

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • Vivo

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★