Sort by
  • Dune: Part Two

  • Barbie

    ★★★★★

  • Asteroid City

  • Scream VI

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hellraiser

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Venus

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Sick

    ★★★

  • My Policeman

    ★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Fall

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★½

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Skinamarink

    ★★★

  • They/Them

  • Honor Society

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Persuasion

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

    ★½

  • Vengeance

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Stars at Noon

    ★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Men

    ★★½