Sort by
  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★½

  • Red Notice

    ★★★½

  • The Guilty

    ½

  • King Richard

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★½

  • F9

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★★★

  • The Shape of Water

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★★

  • Yoga Hosers

    ½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • Daddy's Home

    ★★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★

  • Furious 7

    ★★★★★

  • Dope

    ★★★★½

  • Beyond the Lights

    ★★★½

  • Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

    ★★

  • Whiplash

    ★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★

  • Rush

    ★★★★

  • Fast & Furious 6

    ★★★★★

  • Fast Five

    ★★★★★

  • The Other Guys

    ★★★★★

  • Jennifer's Body

    ½

  • Fast & Furious

    ★★★★★

  • Step Brothers

    ★★★★★

  • Superbad

    ★★★★½

  • The Fast and the Furious: Tokyo Drift

    ★★★

  • 2 Fast 2 Furious

    ★★★★★

  • The Fast and the Furious

    ★★★★★

  • Almost Famous

    ★★★★

  • The Big Lebowski

    ★★★½

  • The Sandlot

    ★★★★

  • Point Break

    ★★★★½

  • Cocktail

    ★★★★

  • Risky Business

    ★★★★