Çağlar has logged 150 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
The King

The King

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Love, Death & Robots: Life Hutch

Love, Death & Robots: Life Hutch

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Love, Death & Robots: The Drowned Giant

Love, Death & Robots: The Drowned Giant

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Love, Death & Robots: All Through the House

Love, Death & Robots: All Through the House

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Love, Death & Robots: Snow in the Desert

Love, Death & Robots: Snow in the Desert

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Love, Death & Robots: The Tall Grass

Love, Death & Robots: The Tall Grass

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Love, Death & Robots: Ice

Love, Death & Robots: Ice

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Love, Death & Robots: Pop Squad

Love, Death & Robots: Pop Squad

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Love, Death & Robots: Automated Customer Service

Love, Death & Robots: Automated Customer Service

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Lost in Translation

Lost in Translation

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Dancer in the Dark

Dancer in the Dark

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Citizen Kane

Citizen Kane

1941
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Tropic Thunder

Tropic Thunder

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Seventh Seal

The Seventh Seal

1957
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Normal People

Normal People

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Love Me If You Dare

Love Me If You Dare

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
28 Days Later

28 Days Later

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Sunshine

Sunshine

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Danish Girl

The Danish Girl

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
If Anything Happens I Love You

If Anything Happens I Love You

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Father

The Father

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Roma

Roma

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Love and Monsters

Love and Monsters

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
On Board

On Board

1998
×
★★★★
Edit this entry  
23
A Madonna in Laleli

A Madonna in Laleli

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Pilgrim

The Pilgrim

1923
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Wolfwalkers

Wolfwalkers

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Nobody

Nobody

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Feeling Through

Feeling Through

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Two Distant Strangers

Two Distant Strangers

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
White Eye

White Eye

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Present

The Present

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Letter Room

The Letter Room

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Twentieth Century

The Twentieth Century

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Forgotten

Forgotten

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Perfect Sense

Perfect Sense

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Midnight in Paris

Midnight in Paris

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Time Traveler's Wife

The Time Traveler's Wife

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Have You Ever Seen Fireflies?

Have You Ever Seen Fireflies?

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Save Ralph

Save Ralph

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Songs My Brothers Taught Me

Songs My Brothers Taught Me

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Me Before You

Me Before You

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The World's End

The World's End

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
[REC]

[REC]

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Dredd

Dredd

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Chungking Express

Chungking Express

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry